PREBERÁME ZO ŽIAR24: ŠPORTOVEC MESTA S KNECHTOVOU!

PREBERÁME ZO ŽIAR24: ŠPORTOVEC MESTA  S KNECHTOVOU!

Oceňovanie najúspešnejších športovcov mesta Žiar nad Hronom za rok 2012 bude po prvýkrát za účasti verejnosti. V programe, ktorý bude moderovať Richard Vrabec, vystúpi aj Katka Knechtová.

Po prvýkrát sa bude môcť aj verejnosť zúčastniť podujatia Športovec roka 2012. Ocenení budú športovci v kategóriách: majstri Slovenska, žiaci, dorast, muži-ženy, tréner mesta a športový kolektív. Podujatie sa bude konať už 19. februára od 16.00 hodiny v Estrádnej sále Mestského kultúrneho centra v Žiari.
„Ceny bude odovzdávať zástupca primátora mesta Peter Antal a ocenení športovci získajú ďakovný list, vecnú cenu a všetci sa zapíšu do Pamätnej knihy mesta Žiar nad Hronom," povedal nám organizátor podujatia Ján Žiak.

Program slávnostného odovzdávania cien bude moderovať populárny moderátor a zabávač Richard Vrabec. V programe uvidíte skvelú BIKESHOW v podaní 3AL BIKETRIAL CLUB POPRAD s majstrami Slovenska aj sveta. Ako špeciálny hosť vystúpi na záver programu speváčka Katka Knechtová v netradičnej unplugged-akustickej verzii koncertu plného hitov ako napríklad Za tebou, Spomaľ, Slnečná balada, Naoko spím, Muoj bože, alebo aktuálny rádio hit Zmier svetlou s tmou. Vstupné na toto podujatie je 2 eurá.

Zdroj: Global24