PREBERÁME ZO ŽIAR24: VYPREDANÁ AJ ASTORKA

Okrem Bálu Žiarčanov, na ktorom ste mali možnosť vidieť Partičku, a teda Lukáša Latináka, Juraja Kemku a Dana Dangla, chystá Céčko aj divadelné predstavenie s hviezdami Paneláku a Partičky. Chlapci sú nenároční na organizátorov.
V prvý deň propagácie predstavenia hneď „zmizlo" 150 kusov. Niekoľko vstupeniek na predstavenie Divadla Astorka: Na koho to slovo padne, ktoré bude v Žiari až 9. marca však ešte v pokladni Céčka zoženiete.
„Pridali sme prístavky - stoličky" potvrdil nám producent MsKC Janko Kulich.
V predstavení uvidíte Roba Jakaba, Juraja Kemku, Vlada Kobielskeho, Mariána Miezgu či Lukáša Latináka. A to v grotesknom príbehu piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti, v spoločnosti jedného revolvera.
„Sme naozaj radi, že Žiarčania opäť začali chodiť na kultúrne predstavenia. Vlani sme vypredali napríklad divadlo Nevyliečiteľní, Lordov či napríklad Iné Kafé. Tento rok Lucku Bílú, Bál Žiarčanov či Spievankovo. Je to pre nás úžasný začiatok," dodal producent žiarskeho Céčka.

Radošinci po rokoch
Na stránke MsKC nájdete aj info o predstavení Radošinského naivného divadla, ktoré v Žiari nebolo niekoľko rokov. „Radošinci mali byť už v apríli, ale predpoklad je, že ho presunieme na máj," potvrdil nám informáciu producent MskC.
Foto: www.astorka.sk
Zdroj: Global24