Sam Watkins - Príšerný učiteľ

Sam Watkins - Príšerný učiteľ

Prvý diel zábavnej série pre deti o príšernom a zároveň najlepšom učiteľovi na svete. Jeho žiaci ho zbožňujú, no dokážu ho ochrániť pred striktným vedením školy? 

Jakubova trieda dostala toho najlepšieho učiteľa na svete – pána Tajomného. Má to iba jeden drobný, drobulinký, OBROVSKÝ háčik. Vždy keď je pán Tajomný rozrušený, premení sa na nezbednú príšerku. Chlpatá príšerka má niekoľko úžasných schopností, ale slušné správanie k nim rozhodne nepatrí! Jakub a jeho kamaráti musia pracovať ako zohratý tím, aby príšerku utajili pred vedením školy. Lenže pani riaditeľka Hlavatá má nos na deti, ktoré nedodržujú školské pravidlá...

Ilustroval David O´Connell

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png