Dnes je 08.04.2020, meniny má Albert.

Šašovčan: SERJOŽA

Predstavenie sa prekladá z dôvodu zákazu organizovania kultúrnych a športových podujatí. O náhradnom termíne vás budeme informovať v najbližších dňoch. Vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade záujmu o vrátenie peňazí, urobte tak, prosím, na predajných miestach, kde ste si vstupenky zakúpili resp. v pokladni MsKC (oproti Shakespearu) v termínoch od 11. - 17. marca od 11.30 - 15.30 h, alebo v Knižnici M. Chrásteka.

 

Ochotníci zo Šašova uvádzajú hru na motívy Divadla Járy Cimrmana SERJOŽA.

Tentokrát siahli síce k overenému zdroju, ale k celkom novej téme: Divočina kontra civilizácia. Určite to však bude viac divočina. Zmeny scenára, sú ďaleko jednoduchšie (technicky, fyzicky ale najmä psychicky), ako personálne zmeny v súbore, takže členovia zostávajú kmeňoví (niekedy doslova drevení). Napriek tomu zhoda mien, charakterov a intelektu hercov s divadelnými postavami je čisto náhodná.

OSOBY A OBSADENIE:

SERJOŽO - chlapča z divočiny: Jožko Sedliak

DOKTOR: Mirko Puliš

UČITEĽKA: Bejka Chalmovská

HORÁR Jedlička: Ludko Sedliak

MARTA - horárova žena (aj): Renka Dubinová

KRČMÁRKA: Anka Janeková

BARÓN  Walter von Grűnbach (dôstojník): Paľko Janek

FARÁR: Lubko Šurka

STARÁ Blažková:  Livka Sedliaková

 

Dôležité upozornenia! Vaša rezervácia je platná 3 DNI! Po tomto termíne budú nevyzdvihnuté vstupenky uvoľnené späť do predaja! 3 DNI pred akciou nie je možné vstupenky rezervovať prostredníctvom www.mskcentrum.sk  V deň podujatia sa automaticky všetky rezervácie zrušia!  

Predaj vstupeniek

Peniaze za vstupenky vraciame NA ÚČET!

AKO NA TO?
Na email pokladna@mskcentrum.sk nám zašlite kvalitnú (čitateľnú) fotografiu vašich vstupeniek, vaše celé meno a samozrejme IBAN číslo účtu. Vstupenky následne stornujeme a peniaze vám vrátime na váš účet!

Nájdete nás na Facebook-u