Silvia Antalíková - Racioláska s extra horkou príchuťou

Silvia Antalíková - Racioláska s extra horkou príchuťou

Najsilnejším afrodiziakom sú peniaze. Platí, že sex = láska a láska = sex? Treba ešte v dnešnej dobe k sexu lásku, či len kreditku? Existujú ešte hranice medzi „obchodným vzťahom" a láskou? Sú peniaze všemocné? Príbeh o dvoch priateľkách - Carmen a Barbore. Carmen si nájde ideálneho milenca Martina, ale nepovie mu všetko. Keď Martin zistí celú pravdu, je už neskoro a Carmen pocíti, že nič nedopadlo tak, ako si to predstavovala. Už má na krku nechcené dieťa... Barbora chce pomôcť svojej sestre, ktorá má problémy, a zapletie sa do obchodu s láskou... 

Obálka : Marenčin Media

Partneri

atv.jpg
nemak_nove_logo.jpg
nasziarlogo.jpg
logo_mestske-noviny.jpg
logo_ziarnadhronom.svg
ziar24_sk.png