UNIKÁTNY SWING KONCERT UŽ TÚTO NEDEĽU V MsKC!

Novembrové turné swingového orchestra FATS JAZZ BAND

V novembri vyráža swingová formácia FATS JAZZ BAND na ďalšiu časť svojho turné po Slovensku so svojim debutovým albumom ‚...In Fats Waller's Rhythm...'. Fats Jazz Band odohrá ďalších 5 koncertov v mestách Žiar nad Hronom, Bratislava, Levice, Humenné a Michalovce. Nechajte sa týmto jedinečným swingovým bandom preniesť do sveta noblesy, elegancie, búrlivých večierkov, dám v rukavičkách a šarmantných džentlmenov v smokingoch. Do doby, z ktorej hudby je aj napriek vtedajšej hospodárskej kríze cítiť túžbu po živote a je v nej zakódovaný pocit eufórie šťastia a ľahkosti bytia.

10.11.2013 Žiar nad Hronom - Divadelná sála MsKC
koncert o 17:00 hod.
UNIKÁTNY KONCERT! Vráťte sa s nami v čase do dôb, ktorá patrila dámam a džentlmenom. Na koncerte Vám swingová a hot džezová kapela Fats Jazz Band predstaví najlepšie horúce kusy zo svojho repertoáru, ktoré nikoho z Vás nenechajú chladným.
Vstupné na koncert je 7 €, pre držiteľov Karty Žiarčana 5 €

REZERVUJTE SI VSTUPENKU TU!