Dnes je 03.04.2020, meniny má Richard.

Vitajte v knižnici prváci !

" Múdry budeš ako sova,

veď to je móda nová.

Vraví mama, vraví syn,

čítanie je in "

Pre prvákov je prvý deň v škole " veľkým " dňom. Aby sa do ich srdiečok navždy zapísal aj prvý deň v knižnici, pripravili sme pre nich Prvácku pasovačku. Na privítanie dostal každý od čarodejnice Eulálie pečiatku na ruku. Spoločne nastúpili na čarovný, lietajúci koberec a cestovali do rozprávkova. Tam na nich čakalo veľa prekvapení a úloh. Princom museli nájsť cestu do správneho kráľovstva, smutnej knižke zasa vrátiť stratené rozprávky. Zábavnou formou sme deťom vysvetlili základné informácie o knižnici a knihách, ale aj to, ako sa má správať správny čitateľ. Potom už na nich čakala slávnostná pasovačka. Po zložení čitateľského sľubu boli rytierskym mečom povýšení do stavu čitateľského a po celý rok si budú môcť knižky požičiavať zadarmo. Na pamiatku každý dostal peknú záložku do prvej požičanej knižky a malú pozornosť.

Všetkým prvákom želáme, aby ich čítanie bavilo.

Predaj vstupeniek

Peniaze za vstupenky vraciame NA ÚČET!

AKO NA TO?
Na email pokladna@mskcentrum.sk nám zašlite kvalitnú (čitateľnú) fotografiu vašich vstupeniek, vaše celé meno a samozrejme IBAN číslo účtu. Vstupenky následne stornujeme a peniaze vám vrátime na váš účet!

Nájdete nás na Facebook-u