Dnes je 22.01.2020, meniny má Zora.

Výstava Jána Suchého

Výstava Jána Suchého: CEZ PRIEPASŤ ČASU

Ján Suchý

Je čarovné stretnúť dnes človeka, ktorý vidí svet rôznorodý a pestrý, čistý i bolestivý, ale vždy s obdivom a rešpektom. Ján Suchý z Tekovskej Breznice, ktorý sa dotkol večnosti, je dnes tvorcom samoukom, ktorého obrazy čaká nielen objavenie, ale i popularita. Pre námety, pre farebné cítenie a žánrovú pestrosť. On maľuje svet dušou dieťaťa, ale s poznaním dospelého, skúsenéo chlapa. Prostota v jeho obrazoch je tak úprimná, že ju nemožno necítiť. V roku 2010 po veľkých zdravotných problémoch, po ťažkých operáciách a kóme sa veľmi pomaly vrátil do života. Dnes je nesmierne vďačný za to, že môže takto plnohodnotne žiť a vyjadrovať svoje pocity a prežité chvíle v obrazoch. Chce robiť radosť aj ďalším ľuďom a inšpiráciu získava zo života okolo seba. Maľovanie ho napľňa pokojom, na plátna vkladá svoje pocity aj dušu. Celoživotná hra s ceruzkami a štetcami sa na jeho výstave zmenila v nové maliarske objavy. 

Vernisáž: 28.7.2016 o 16:00 hod/Výstavná sieň MsKC

Vstup voľný!

Info: A. Kršiaková 0915 727 066

www.mskcentrum.sk 

 

 

Predaj vstupeniek

PREDPREDAJ VSTUPENIEK V DECEMBRI
LEN V INFORMAČNOM CENTRE v MsKC!

Pon: zatvorená
Uto - Pia: 11,00 - 19,00
Sob - Ned: 1 hodinu pred premietaním kina

PREDPREDAJ VSTUPENIEK DO 20.12.!
PREDPREDAJ V ROKU 2020 OD 7.1.!

Online rezervácie na www.mskcentrum.sk

Kontakt pokladňa: 0905 895 849, Pevná linka: 045/3812018

Nájdete nás na Facebook-u