ŽIARSKY JARMOK SA BLÍŽI

Pripravujeme pre Vás pódiový program tradičného Žiarskeho jarmoku, ktorý sa uskutoční v piatok 12. a v sobotu 13. októbra na Svätokrížskom námestí. Hrať začneme už v predvečer jarmoku, ktorý bude patriť slovenským a českým hitom v podaní žiarskej skupiny ZH Band. V piatkovom hlavnom programe sa môžete tešiť na skvelé koncerty a množstvo prekvapení a sobota bude už tradične patriť DH Žiaranka, či MSS Sekera.

Program:

štvrtok 11. 10.
18.00 - 22.00 h: ZH BAND a večer plný českých a slovenských hitov, ktoré pozná každý

piatok 12. 10.
16.00 h: BERKY MRENICA a cimbalová hudba FS Hron ... unikátne spojenie husľového virtuóza so žiarskou ľudovou hudbou.

17.00 h: COUNTRIO ... špičková česká country skupina s programom známych country pesničiek

18.00 h: PLOŠTÍN PUNK ... Včera mi nešlo, dneska mi nejde, zajtra mi nepôjde a tak ďalej

19.30 h: SMOLA A HRUŠKY ... populárna slovenská kapela

21.00 h: KABÁT revival ... dvojníci najpopulárnejšej kapely súčasnosti s nadupanou šou

sobota 13. 10.
10.00 - 14.00 h: DH Žiaranka, Mužská spevácka skupina Sekera, ... vystúpenia žiarskych umelcov.

14.00 h: Ľudová hudba Bobáňovci z Terchovej

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ!